Graduation Oath of MSc programs on June 19th 2023

Graduation Oath of MSc programs on June 19th 2023

Ανακοίνωση ορκωμοσίας ΠMΣ 2022-23.pdf

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ(6-23).pdf

Oρκωμοσία των αποφοίτων ΠΜΣ της χειμερινής εξεταστικής περιόδου ακ. έτους 2022-2023

Η ορκωμοσία των διδακτόρων και μεταπτυχιακών αποφοίτων όλων των μεταπτυχιακών προγραμμάτων του Τμήματός μας, της χειμερινής εξεταστικής περιόδου του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023, θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 19 Ιουνίου 2023 και ώρα 11:00, στο Αμφιθέατρο Καραθεοδωρή του Τμήματος Μαθηματικών, Πανεπιστημιούπολη, Ιλίσια.

Απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή σας στην ορκωμοσία, είναι η δήλωση συμμετοχής (ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ) σύμφωνα με το επισυναπτόμενο υπόδειγμα έως 05/06/2023 μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος με Θέμα: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΜΣ στην διεύθυνση: secretpm@di.uoa.gr

Σύμφωνα με απόφαση του Αντιπρύτανη Ακαδημαϊκών Υποθέσεων και Φοιτητικής Μέριμνας, Καθηγητή Δημητρίου Καραδήμα, επιτρέπονται έως και τέσσερεις συνοδοί.

Οι ορκιζόμενοι κατά την είσοδό τους θα πρέπει να έχουν μαζί τους και να επιδεικνύουν την αστυνομική τους ταυτότητα και να βρίσκονται στην είσοδο του κτιρίου μια ώρα πριν την έναρξη της τελετής, ώστε να γίνει ο έλεγχος.

Οι ορκιζόμενοι θα πρέπει να έχουν μαζί τους την καθομολόγησή τους, την oποία θα λάβουν στο φοιτητικό τους λογαριασμό e-mail, μία εβδομάδα πριν από την τελετή.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

2023-05-12T23:23:26+00:00